Blog

Užitečné tipy pro Google Universal Analytics, které nesmíte minout

Začátkem dubna roku 2014 oznámil Google, že testované Google Universal Analytics přechází do ostré verze. Ve vybraných účtech svých webů a stránek mých klientů vidím možnost přechodu. Co přesně to ale znamená? Jaké to bude mít důsledky? Zkusil jsem k tomuto tématu sehnat kvalitní zahraniční a české zdroje.Vyplatí se SEO hosting?

SEO hosting je obvykle označení, které se používá pro umístění podpůrných internetových stránek na mnoha různých IP adresách. V českých podmínkách takový hosting nabízí například společnost TELE3.Garance pozic ve vyhledávačích: podvod na zákaznících

Nesolidní firmy v našem oboru často garantují svým zákazníkům pozice na klíčová slova, která nejsou konkurenční nebo jsou dokonce málo vyhledávaná. Jako ukázku své práce dokládají, že se jim podařilo obsadit první místa ve vyhledávačích na určitá slova.První dojem ze stránek: exposale.cz

Firma EXPOSALE a.s., souhlasila, se zveřejněním tohoto základního auditu jejich webu. Na příkladu hlavní strany firmy vám ukáži 10 sekundový test v praxi. Posuzovat budu výhradně hlavní stranu.Jak pracuji?

Jsem ♥ online marketingu

Internetový marketing dělám srdcem. Proto také experimentuji a zkouším sám na svých webech. Osvědčené postupy používám u klientů.

Opírám se o data

Svá rozhodnutí se snažím opřít o data, průzkumy, webovou analytiku, uživatelské výzkumy nebo alespoň testování.

Spolupracuji se specialisty

Online marketing se posunul a na jednotlivé oblasti vyžaduje zapojení specialistů. Nepracuji proto sám. Jednotlivé specialisty mezi sebou propojuji a mojí snahou je dosáhnout nejlepších výsledků.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků. Přečtěte si jejich vyjádření

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Pomohl mi snížit náklady na provoz e-shopu, přivedl nové zákazníky, značně navýšil počet objednávek a hlavně za velmi přijatelné finanční částky, které mají rychlou návratnost."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner