Získejte náskok díky online marketingu

Rozšiřte svůj tým o další specialisty online marketingu. Vylepšíme vaší přítomnost na Internetu. Zajistíme vám měřitelné výsledky.

Získejte 30 minut konzultace zdarma


Využijte internet na maximum

Co získáte za výhody?

Úspora nákladů a času

Věnujte svůj čas rozvoji firmy a novému byznysu. Ušetřete až 20 hodin měsíčně. Péči o internetový marketing přenechte profesionálnímu týmu. Navíc neplatíte přes 20 400 Kč, které by vás stál zaměstnanec se stejnou praxí.

Přístup ke znalostem

Zaměstanec získává zkušenosti jen v několika firmách. Za celou svojí praxi jsem byl v kontaktu s více než 600 společnostmi. Pracoval jsem pro ESET, DATART, Seznam.cz, SIKO Koupelny, Bontonland a mnoho dalších klientů.

Růst nebo udržení pozice

S mým týmem specialistů online marketingu vytvoříme vaše virtuální marketingové oddělení. Nejdříve opravíme největší chyby. Potom se začneme systematicky věnovat vyladění celého webového marketingu.

Flexibilita a férový přístup

Žádné závazky. Objem spolupráce můžete kdykoliv měnit. Účtujeme skutečný čas. Neplatíte naše kanceláře nebo nemotivované zaměstnance. Jsme tým srdcařů na volné noze. Můžeme také využít váš vlastní tým.

Jaké profese jsou součástí týmu?

Jednotlivec už v dnešní době nedokáže pokrýt šíři internetového marketingu. Proto se opírám o práci webového analytika, specialistky na vyhledávání (SEO), specialisty na správu reklamních kampaní (PPC), copywritera, sociologa, grafika, webdesignera a programátora. Mojí hlavní rolí je tyto profese zastřešovat a navzájem propojovat. Rád se také připojím k vašemu existujícímu týmu. Nemusíte využívat ten můj. Případně vám pomohu sestavit vlastní tým nebo využijeme vaše zaměstnance.

Jaký je obvyklý postup po zahájení spolupráce?

  • Zjistím informace o vaší firmě, zákaznících a konkurenci. Poznám vaše vize a plány. Projdeme si vaše aktivity na Internetu.
  • Ověřím současný stav online marketingu. Specialisté zkontrolují své oblasti a vydají doporučení, co by bylo dobré zlepšit.
  • Navrhnu konkrétní plán dalších aktivit. Vysvětlím výhody a nevýhody každého kroku.
  • Jako první opravíme kritické nedostatky a prioritní chyby.
  • Průběžně vyhodnocujeme spolupráci a výsledky. Aktivně navrhujeme možné změny.

Spolupráce s Radimem je na profesionální úrovni. S jeho originálním přístupem jsme se vždy posunuli mílovými kroky kupředu. Chvílemi jsme dokonce měli pocit, že vlastní stroj času, protože na každý náš požadavek reagoval velmi rychle. Kreativita, otevřenost a flexibilita jsou jeho velké neocenitelné plus.

Bohuslav Dohnalspolumajitel a zakladatel firmy netmail

Jak pracuji?

Poznám vaší firmu

Abych vám mohl opravdu pomoci, potřebuji důkladně poznat vaší firmu a plány. Následně přizpůsobuji spolupráci vašim možnostem.

Opírám se o data

Stavím svá marketingová doporučení na datech. Proto mi pomohou průzkumy, zákaznické výzkumy, webová a datová analytika.

Zastřešuji specialisty

Už dávno nedělám online marketing sám. Úzce spolupracuji s vlastním nebo jakýmkoliv týmem specialistů na jednotlivé části online marketingu.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků. Přečtěte si jejich vyjádření

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Pomohl mi snížit náklady na provoz e-shopu, přivedl nové zákazníky, značně navýšil počet objednávek a hlavně za velmi přijatelné finanční částky, které mají rychlou návratnost."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner