Vyladím vaše podnikání

Více než 14 let pomáhám živnostníkům s marketingem na Internetu.
Pracuji srdcem. Opírám se o znalosti. Přináším výsledky.
A jsem taky volnonožec.

Dejte mi o sobě vědět!


Využijte internet na maximum

Jak vám pomůžu?

Ušetřím peníze

Svým zákazníkům jsem ušetřil dohromady stovky tisíc korun. Upozorním vás na nevýhodné reklamy. Najdu levnější řešení. Umím spustit jednoduchý web již od 3 000 Kč bez DPH.

Odliším vás

Spolu najdeme důvody, proč by měli lidé kupovat u vás. Adam Wojnar měl obsazené své domy v Manchesteru na několik měsíců dopředu. Odlišnost přinesla výsledky.

Přivedu zákazníky

Kvalitním produktům či službám pomohu uspět a zvítězit. Poskytovatel internetu Michal Hohaus díky mému marketingu rozšířil své služby z jedné do 21 vesnic.

Naučím vás to

Tisíce hodin praxe a samostudia. Statisíce korun za školení. Spousty slepých cest a vlastních chyb. Vy to podstupovat nemusíte. Co nosím v hlavě, to vám předám. Na míru vaší situaci.

Co spolu zažijeme?

Internetový marketing je plný nástrah a tajemných zákoutí. Naštěstí na to nejste sami, ale máte parťáka. Budu vaším průvodcem během podnikání na Internetu. Srozumitelně a bez hantýrky vás seznámím s plánovanými kroky. Probereme si výhody a nevýhody každého řešení. Doporučím vám, co bych udělal já na vašem místě. A potom to společně uděláme.

Spolupráce se mnou vám zpřístupní osvědčené postupy, které jsem si vyzkoušel u stovek různých firem. Pracoval jsem pro ty nejmenší živnostníčky jako byl zámečník, automechanik, obchodní kouč nebo třeba maminka na mateřské. Mám za sebou i práci pro giganty jako Seznam.cz, ESET, DATART, SIKO Koupelny, Bontonland a mnohé další.

Miluji výzvy! Často mi píšou podnikatelé, kteří zkusili spousty jiných specialistů. Nemám zázračné červené tlačítko. Neumím pomoct všem. Ke každému živnostníkovi přistupuji individuálně a hledám pro něj vhodné cesty. Proto umím uspět tam, kde si ostatní vylámali zuby.

Začátkem letošního roku jsme spolu řešili e-shop Stíníme.cz. Vaše rady mi velmi pomohly.

Leoš Petrlamajitel internetového obchodu

Jak pracuji?

Poznáme se

Potřebujeme vědět, kdo je a není váš zákazník. Jaké hodnoty zákazníkům poskytujete? Co je vaše skutečná odlišnost od konkurence? Proč vlastně podnikáte? Máte strategii a taktiku? Nebo děláte věci nahodile? A co všechno jste na Internetu už zkusili?

Najdeme chyby

Mrkneme se spolu na místa, kde vás tlačí bota. Nejdříve musíme uhasit požáry. Pokud na to budou peníze, přizvu si ke spolupráci specialisty na online marketing. Nejsem totiž Brouk Pytlík. Internetový marketing je v dnešní době sakra komplexní záležitost (kde jsou ty časy...).

Vytuníme to

Jakmile máte základy internetového marketingu v pořádku, můžeme začít budovat nové věci. Systematicky, krok za krokem vyladím všechno, co bude dávat smysl. Pestrý mix různých aktivit vám umožní využít Internet na maximum.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků. Přečtěte si jejich vyjádření

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Pomohl mi snížit náklady na provoz e-shopu, přivedl nové zákazníky, značně navýšil počet objednávek a hlavně za velmi přijatelné finanční částky, které mají rychlou návratnost."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner