Vyladím vaše podnikání.

Více než 19 let pomáhám živnostníkům s marketingem na Internetu. Pracuji srdcem. Opírám se o znalosti. Přináším výsledky. A jsem taky volnonožec.

Radim Hasalík Violin

Jak vám pomůžu?

Ušetřím vám peníze

Svým zákazníkům jsem ušetřil dohromady stovky tisíc korun. Upozorním vás na nevýhodné reklamy. Najdu levnější řešení. Umím spustit jednoduchý web již od 3 000 Kč bez DPH.

Odliším vás

Spolu najdeme důvody, proč by měli lidé kupovat u vás. Adam Wojnar měl obsazené své domy v Manchesteru na několik měsíců dopředu. Odlišnost přinesla výsledky.

Přivedu zákazníky

Kvalitním produktům či službám pomohu uspět a zvítězit. Poskytovatel internetu Michal Hohaus díky mému marketingu rozšířil své služby z jedné do 21 vesnic.

Naučím vás to

Tisíce hodin praxe a samostudia. Statisíce korun za školení. Spousty slepých cest a vlastních chyb. Vy to podstupovat nemusíte. Co nosím v hlavě, to vám předám. Na míru vaší situaci.

Co spolu zažijeme?

Internetový marketing je plný nástrah a tajemných zákoutí. Naštěstí na to nejste sami, ale máte parťáka. Budu vaším průvodcem během podnikání na Internetu. Srozumitelně a bez hantýrky vás seznámím s plánovanými kroky. Probereme si výhody a nevýhody každého řešení. Doporučím vám, to co bych udělal já na vašem místě. A potom to společně uděláme.

Spolupráce se mnou vám zpřístupní osvědčené postupy, které jsem si vyzkoušel u stovek různých firem. Pracoval jsem pro ty nejmenší živnostníčky jako byl zámečník, automechanik, obchodní kouč nebo třeba maminka na mateřské. Mám za sebou i práci pro giganty jako Seznam.cz, ESET, DATART, SIKO Koupelny, Bontonland a mnohé další.

Miluji výzvy! Často mi píšou podnikatelé, kteří zkusili spousty jiných specialistů. Nemám zázračné červené tlačítko. Neumím pomoct všem. Ke každému živnostníkovi přistupuji individuálně a hledám pro něj vhodné cesty. Proto umím uspět tam, kde si ostatní vylámali zuby.

"Díky spolupráci došlo k nárůstu našich zákazníků a rozšířili jsme naše aktivity do okolních vesnic. Zájem zákazníků se výrazně navýšil."

Michal Hohaus majitel Připojen.cz

Proč se mnou spolupracovat

Online marketing
je moje vášeň

Znáte někoho jiného, kdo by nadšeně dával dohromady nejrozsáhlejší metodiku o důvěryhodnosti webu nebo průvodce online marketingem? Svým oborem žiju.

Testuju na
vlastní kůži

Rád zkouším nové postupy na vlastním podnikání. Takto třeba vznikla největší skupina pro živnostníky na Facebooku.

Mám zkušenosti
a hlavně výsledky

Pokud máte kvalitní produkt, umím vám pomoci. Přivedu vám na web ty správné lidi. Vyprodal jsem kapacity pro Huradosveta.cz. Obchod Šetřílek jsem dostal z nuly na 2. největšího prodejce náplní v ČR.