Co mi napsali klienti / zaměstnavatelé?

"Spolupráce probíhá plně na profesionální úrovni. Radim Hasalík plní veškeré úkoly včas a s maximální kvalitou. Výborně se orientuje na internetovém trhu a je také velmi kreativni."
Josef Šíma, produktový ředitel, Seznam.cz, a. s.

"Dobrý den, Radime, díval jsem se na stránky Začínej.cz, díky za tento informační zdroj, který pomáhá v osvětě AdWords a nám také ulehčuje práci."
Lukáš Morávek, Google Dublin

"Na spolupráci s Radimem oceňuji zejména jeho nikdy nekončící příval nových nápadů, trendů a vylepšení."
Jaroslav Fabián, marketingový ředitel ESET software, spol. s r.o. (zaměstnavatel)

"Pomohl mi snížit náklady na provoz e-shopu, přivedl nové zákazníky, značně navýšil počet objednávek a hlavně za velmi přijatelné finanční částky, které mají rychlou návratnost."
David Vavrečka, majitel Obchod-Setrilek.cz

"Díky jeho radám jsme zvýšili konverzi příchozích návštěvníků v poměru k objednávkám a uvědomili jsme si chyby v návrhu webu, které jsme dříve neviděli."
Zdeněk Polách, ředitel internetového obchodu

"Podrobně si pročítám a studuji vaše nápady společně s texty. Je to opravdu dobrá analýza."
Adam Wojnar, majitel Huradosveta.cz

"Radim mi s nadšením sdělil řadu rad a tipů, jak vylepšit mé online portfolio z hlediska SEO a struktury stránek, ale i jak komunikovat na internetu. Při budování upravených stránek jsem se jeho radami řídil, a i když jsem ještě nezapracoval všechny návrhy na zlepšení, už teď je mé portfolio lépe dohledatelné a nabízí víc informací. Spolupráci s Radimem Hasalíkem mohu jen doporučit. Jeho zapálený přístup k věci vás nabudí chutí k tomu, udělat změny k lepšímu a posunout vaše podnikání o krok dál."
Tomáš Pilát, webdesignér a počítačový grafik se specializací na 3D ilustrace a vizualizace

"S panem Radimem Hasalíkem a jeho firmou mám ty nejlepší zkušenosti. Vážím si jeho rychlého, kreativního a profesionálního přístupu."
Ing. Petra Košlerová, Aqua club Nemo

"Po zásahu pana Hasalíka získávají naše stránky téměř trojnásobné množství zákazníků při stejném rozpočtu.."
Roman Harmata

"Díky spolupráci došlo k nárůstu našich zákazníků a rozšířili jsme naše aktivity do okolních vesnic. Zájem zákazníků se výrazně navýšil."
Michal Hohaus, zakladatel a majitel firmy Připojen, s. r. o.

"Z pověření vedení naší firmy Vám chci poděkovat za Vámi poskytované služby, se kterými jsme velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci."

Jana Sogelová, asistentka Newico.cz

"I díky diskuznímu fóru Radima Hasalíka se rozšířila čtenářská skupina mé knihy během tří let na desetitisíce čtenářů. S Radimem se dobře spolupracuje. Je spolehlivý a rychlý."
Tomáš Baránek autor knihy Jak sbalit ženu a spolumajitel Jan Melvil Publishing, s.r.o.

"Za občanské sdružení Khanova škola jsem v říjnu 2012 požádala Radima Hasalíka o pomoc se zviditelněním výukového webu na sociálních sítích. Vše, co děláme, je založeno na dobrovolnictví a proto mě potěšila i překvapila rychlá a pozitivní odpověď. Radim začal aktualizovat náš Facebook.Stránka ožila, dozvěděli se o nás mnozí noví a aktivní fanoušci a my se pro změnu dozvěděli mnoho dobrých rad z on-line marketingu. Radim s námi aktivně spolupracoval 5 měsíců a posunul nás dopředu. Děkujeme."
Markéta Matějíčková, koordinátorka občanského sdružení Khanova škola, KhanovaSkola.cz

"Radim Hasalík nám před rokem pomáhal s optimalizací textů na webu Worklinesluzby.cz a dále s optimalizací našich PPC kampaní na Google a Sklik. Spolupráce s ním byla více než příjemná. Nejenže kvalitně odvedl svou práci, ale současně je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv. Naše spolupráce dále pokračuje v oblasti PR, kde nám pomáhá při komunikaci s novináři, abychom se dostali do médií. Radime, děkuji!"

Ing. Michal Martoch, konzultant práce na dálku, specialista na talent management a komunitní bydlení

"Na Radimovi si cením jeho zápalu pro nové věci a energie, kterou do toho vkládá. Znám ho jako člověka, který umí vystihnout problém a navrhne hned několik způsobů, jak jej řešit."
Marek Moškoř UX designer, Vendavo

"Radim mě nastartoval tak, že nemůžu přestat a od té doby frčím jak na kofeinu. Jsi vážně perfektní v tom co děláš, ale ještě perfektnější jak to děláš. K tomu přibalím tvůj nenásilný přístup, to, že člověku ušetříš spoustu peněz a další spoustu mu vyděláš a máme tu woow woow supermana! :)"
Marika Janečková, lektorka v rámci projektu 30denní výzva

"Radime, oceňuji vaši snahu, nasazení a vstřícnost. To vše máte včetně dobrého obchodního ducha."

Jakub Provazník, projektový manažer v NETservis s.r.o.

"Poskytnuté služby v rámci dočasné spolupráce hodnotíme jako kvalitní a přínosné."
Mgr. Jiří Kopenec CEO/COB, pivovar Vyškov

"Poradil jste, jsem spokojen. Jen jsem se na chvíli dostal do deprese, kolik práce a možností, o kterých jsem nevěděl, mám ještě před sebou."
Martin O.

"Velice si vážím času, který jste věnoval k analýze mého webu Lumpik.cz. I když mám na pár připomínek odlišný názor a to zcela :), tak i vím, že v určitých věcech máte pravdu. Nad každým bodem se určitě zamyslím a něco zkusím vylepšit nebo se inspirovat."

Roman Viták, majitel internetového obchodu Lumpik.cz

"Radim mi poskytl velmi zajímavý feedback na zlepšení běhu mého e-shopu Motivacniknihy.cz a určitě některé jeho rady využiji."
David Rektorys majitel internetového obchodu Motivacniknihy.cz

"Radim je skutečný odborník v oboru. Výborně se orientuje v aktuálních trendech. Pokud bych měl využít služby z pozice klienta, rozhodnu se pro Radima."
Jiří Brebera, project manager

"Děkuji za přednášku. Nelituji toho, že jsem přijel. Přednáška mi docela dost věcí ujasnila, nejvíc mě zaujala personalizace z vyhledávače, jistě to bude mocný nástroj do budoucnosti."

Lukáš Drahník, Vlastník lukas-drahnik.aspone.cz

"Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za včerejší přednášku. Mám hodně nastudováno a přečteno, ale zatím nemám moc praktických zkušeností – ty doháním co to jde (aktuálně PPC reklamy). Včerejší přednáška mě přesvědčila o pravdivých informacích, které jsem získal – ne vždy je totiž vše co se píše pravda a hodně věcí si protiřečí, já si z toho vždy dělám vlastní názor a včera jsem se přesvědčil, že správný. Moc děkuji."
František Sviták student a nadšenec online marketingu

"Při ohlédnutí se za spoluprácí s PárMinut (panem Hasalíkem) mohu vyzvednout snahu o vytvoření efektivního řešení přizpůsobeného našemu byznysu a rychlost spolupráce. Náhled pod pokličku našich kampaní nám umožnil určit nový směr, kam se chceme do budoucna v této oblasti ubírat."
Zuzana Kliková, marketing manažer Infinity

"Jsem výjimečně moc spokojena s radami při tvorbě webové stránky a radami obecně z oblasti web marketingu."

Blanka Hlavičková, majitelka firmy Zájezdy s radostí

"Pan Hasalík nám velmi pomohl při samotné tvorbě webové prezentace pro GPS sledování automobilů. Poskytuje nám mnoho cenných rad, týkajících se internetového marketingu. Je to odborník na pravém místě."
Ing. Oldřich Škranc provozní a marketingový manažer GPSDozor.cz

"Začátky jsou těžké a díky panu Hasalíkovi se nám podařilo oslovit budoucí zákazníky. Děkujeme."
Tomáš Framberk, obuvník

"Spolupráce s Radimem Hasalíkem je pro nás velkým přínosem díky osobitému a nekonvečnímu přístupu. Oceňujeme nápaditost a pružnost jeho řešení."

Michal Daňko, majitel reklamní agentury Remis Reklama

"Chtěl bych panu Hasalíkovi moc poděkovat za profesionální spolupráci při tvorbě našich webových stránek. Přesvědčil mě, že své práci rozumí, a že ji dělá kvalitně a profesionálně. Jsem spokojený nejen s průběhem při tvorbě stránek, ale i s jejich finalizací."
Petr Josef jednatel společnosti Metropolis.cz

"Děkuji za skvělou přednášku včera na Vysoké škole ekonomické (VŠE). A ještě lepší praktickou ukázku jak by to mělo vypadat. Docela jsem se ale potil, když jsem poslouchal hodnocení svého dílka. Každopádně musím uznat, že ve všech aspektech Vašich komentářů spatřuji naprostý smysl a v nejbližší době musím maximum z toho, co jste říkal, napravit."
Pavel Petr, zakladatel projektu Na kole do města

"S kvalitou auditu jsem velice spokojen, pomohl mi upozornit na chyby na stránkách a nabídl nezaujatý pohled. Myslím si, že se tato investice vyplatila."

Jiří Pekárek, provozovatel internetových stránek libise.cz

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. Pokud váháte, zda s ním spolupracovat, uvědomte si, že by také mohl pracovat pro vaši konkurenci. A to opravdu nechcete :)"
Lukáš Hladeček majitel reklamní agentury neologic.cz

"Do oblasti tvorby stránek jsme vstupovali jako nováčci vybavení teoretickými znalostmi a vlastními reálnými či nereálnými představami. Díky panu Hasalíkovi jsme získali zcela jasnou představu. Díky jeho profesionalitě a individuálnímu přístupu i pocit kompetentnosti a rovnocennosti při tvorbě našich stránek. Přestože to byl on, kdo investoval čas, úsilí a znalosti, měli jsme po celou dobu tvorby pocit, že jsou stránky naše, nikoli pouze produktem, který si koupíme. Kreativně pracoval s našimi představami a snažil se je velmi aktivně převést do reálných a proveditelných a hlavně fungujících rozměrů. Přístup pana Hasalíka je nejen zcela profesionální, ale za každých okolností, v jakoukoliv denní dobu i vstřícný, aktivní a respektující k přání a názorům klienta. Pana Hasalíka tedy můžeme jen doporučit a rozhodně s klidným svědomím svým známým doporučíme, jeho práce dalece předčila naše očekávání."
Veronika Kondrátová, spolumajitelka firmy Belivery.cz

"Už delší dobu jsem plánovala úpravy svého webu. Bylo mi jasné, že se co do cíle posouvá od informačního k prodejnímu, ale o detailech jsem neměla jasno. Konzultace s Radimem Hasalíkem mi hodně pomohla uvědomit si, co od svého webu očekávám, co funguje, a co je naopak potřeba změnit. I když úplně na všem se neshodneme, bylo to pro mě velmi cenné uvědomění a postrčení dopředu. Vím, že úpravy ještě nejsou konečné, ale mám jasněji, kudy se dále ubírat. Děkuji a doporučuji."

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA, specialistka na marketing nezávislých profesionálů a malých firem

"S firmou Hasalik.cz jsme jako společnost naprosto spokojeni. Tato firma zastoupená panem Radimem Hasalíkem nás zaujala svým profesionálním přístupem a rychlým jednáním. Pan Hasalík je ve svém oboru opravdový profesionál, a proto ho můžeme všem vřele doporučit."
Jaroslav Hauser, servis a prodej, JAN VOJNA - průmyslové armatury, s.r.o.

"Našemu obchodu pomáhá díky své odbornosti, profesionálnímu přístupu a úžasné pružnosti obstát ve velké konkurenci internetových obchodů."
Iva Hrabcová, majitelka Wasco.cz

"Mohu vřele doporučit všem, kteří hledají profesionální přístup, práci a příjemné ceny."

Jiří Andrlík, majitel Andas s.r.o.

"Oceňuji pružné a ochotné jednání a nápaditý přístup. Doufám, že další spolupráce bude úspěšná a bude nadále pokračovat."
Markéta Šafránková, majitelka Lviceobchod.cz

Proč se mnou spolupracovat

Žiju tím

Udělal jsem už stovky auditů použitelnosti (UX). Mám za sebou posuzování stránek s milionovou návštěvností. Pomáhám tím lidem, aby se jim stránky lépe používaly.

Testuju

Neustále své hypotézy ověřuji v praxi. Díky tomu získávám zpětnou vazbu, co funguje a může se vyzkoušet třeba u vás.

Ověřuju

Pokud zavedete mnou doporučované změny, ocením vaší zpětnou vazbu. Chci vědět, zda-li audit použitelnosti měl konkrétní přínosy pro vaše podnikání.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků.

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Radim mi pomohl tam, kde jsem tápala. Naučil mě prodávat sebe a tím i svou službu. Díky tomu se mé jméno stalo značkou."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner