Chcete nový
výkonný web?

Navrhnu obchodně úspěšný web. Pomůžu vám, vašim grafikům i programátorům řešit problémy i z hlediska online marketingu.

ozvěte se mi

Spustili jsme web,
ale nenese ovoce

Nešlape web podle vašich představ? Chcete růst a nevíte jak? Prověřím váš internetový marketing, navrhnu nové strategie a vylepšení.

ozvěte se mi

Web šlape, ale
chceme růst

Dosáhli jste úspěchů? Máte kvalitní marketing, ale online vám tolik nejde? Projdu s vámi možnosti, které ještě můžete využít.

ozvěte se mi

Jste agentura nebo hledáte konkrétní služby online marketingu?
Řeším třeba použitelnost webu.

Proč se mnou spolupracovat

Žiju tím

První internetový projekt jsem spustil v patnácti. Web marketing znám do morku kostí. Od 19 let dělám online marketing pro firmy profesně. Mám za sebou stovky auditů webů, tisíce hodin práce a konkrétní výsledky.

Testuju

Jsem autorem nejpodrobnější metodiky budování důvěryhodnosti webu. Marketing na Internetu dělám také sám pro sebe: neustále testuji a zkouším nové služby i zlepšováky. Dávám do toho i vlastní peníze a čas. Když se něco osvědčí, okamžitě to nasazuji u klientů.

Ověřuju

Během spolupráce usiluji, abych vám můj webový marketing přinášel konkrétní výsledky. Často používám data, A/B testování a další postupy internetového marketingu. Chci, aby vám web vydělával.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků.

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Radim mi pomohl tam, kde jsem tápala. Naučil mě prodávat sebe a tím i svou službu. Díky tomu se mé jméno stalo značkou."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner

Aby byla sklizeň bohatá
musí nás spolupráce bavit

Online marketing není žádná magie. Jsou to tvrdá fakta, znalosti, rozbory a především hledání. Digitální marketing bez kvalitního produktu nefunguje. Budeme zkoušet, testovat, ladit, mýlit se a učit se z omylů. Zaručené univerzální pravdy neexistují. Nechtějte po mě zázraky. Pokud nemáte tržně atraktivní produkt, moje služby vás nespasí. Úspěch na Internetu je dřina, krev, pot a slzy. Ale čím větší výzva, tím větší je vítězství. To je důvod, proč ho miluju. Jestli chcete, ukážu vám sílu online marketingu. :)