Jak pracuji?

Moje práce není sólová hra. Opírám se o tým specialistů. Zjistíme největší chyby ve vašem marketingu. Následně je začneme opravovat. V další fázi systematické vylepšování.

Radim Hasalík Violin

Jak vám pomůžu?

Ušetříme vám peníze

Marketing by měl dávat finančně smysl. Proto vyhodnotíme efektivitu. Některé sporné aktivity možná doporučíme pozastavit.

Odlišíme vás

Zákazníci musí vědět, proč zrovna nakoupit u vás nebo využít vaše služby. Často se to nedává najevo. Napravíme to.

Přivedeme zákazníky

Skrze výkonnostní online marketing otestujeme, co udělá návštěvnost na vašem webu / e-shopu. Pokud budou výsledky slabé, budeme hledat řešení.

Naplánujeme rozvoj

Mistrovství v marketingu zpočívá v nekonečném vylepšování. Řídíme se poměrem cena / výkon. Snažíme se vylepšovat marketing napříč různými kanály.

Co spolu zažijeme?

Nejdříve většinou vyřešíme to, co poptáváte a trápí vás. Jen vzácně vám možná doporučíme jiný postup.

Následně se zaměříme na identifikování dalších chyb. Díváme se hlavně na výkonnostní online marketing. To je vše, co by mělo přinášet měřitelné výsledky. K tomu používáme vlastní diagnostické postupy, které vychází z více než 20 let praxe.

Jakmile jsou největší chyby opravené, vracíme se k jádru podnikání. Přichází na řadu dlouhodobý a systematický marketing. Je třeba vyladit krok za krokem všechno, co může ovlivňovat chování potenciálních zákazníků.

"Díky spolupráci došlo k nárůstu našich zákazníků a rozšířili jsme naše aktivity do okolních vesnic. Zájem zákazníků se výrazně navýšil."

Michal Hohaus majitel Připojen.cz

Proč se mnou spolupracovat

Online marketing
je moje vášeň

Znáte někoho jiného, kdo by nadšeně dával dohromady nejrozsáhlejší metodiku o důvěryhodnosti webu nebo průvodce online marketingem? Svým oborem žiju.

Testuju na
vlastní kůži

Rád zkouším nové postupy na vlastním podnikání. Takto třeba vznikla největší skupina pro živnostníky na Facebooku.

Mám zkušenosti
a hlavně výsledky

Pokud máte kvalitní produkt, umím vám pomoci. Přivedu vám na web ty správné lidi. Vyprodal jsem kapacity pro Huradosveta.cz. Obchod Šetřílek jsem dostal z nuly na 2. největšího prodejce náplní v ČR.