Chcete nový
výkonný web?

Navrhnu obchodně úspěšný web. Jako specialista online marketingu doplním váš tým. Pomůžu vám, vašim grafikům i programátorům.

zjistit více

Spustili jsme web,
ale nenese ovoce

Nešlape web podle vašich představ? Chcete růst a nevíte jak? Prověřím váš internetový marketing, představím další možnosti a vylepšení.

zjistit více

Web šlape, ale
chceme růst

Dosáhli jste úspěchů? Máte kvalitní marketing, ale online vám tolik nejde? Mrkneme se na to společně. Odhalím příležitosti.

zjistit více

Proč se mnou spolupracovat

Žiju tím

První internetový projekt jsem spustil v patnácti. Web marketing znám do morku kostí. Od 19 let pracuji pro firmy. Mám za sebou stovky auditů webů, tisíce hodin práce a konkrétní výsledky.

Testuju

Jsem autorem nejpodrobnější metodiky budování důvěryhodnosti webu. Marketing na Internetu dělám také sám pro sebe: neustále testuji a zkouším nové služby i zlepšováky.

Ověřuju

Během spolupráce usiluji, abych vám můj webový marketing přinášel konkrétní výsledky. Často používám data. Opírám se o spolupráci se specialisty..

Mám přes 95 % spokojených zákazníků. Přečtěte si jejich vyjádření

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Pomohl mi snížit náklady na provoz e-shopu, přivedl nové zákazníky, značně navýšil počet objednávek a hlavně za velmi přijatelné finanční částky, které mají rychlou návratnost."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner

Aby byla sklizeň bohatá
musí nás spolupráce bavit

Online marketing není žádná magie. Jsou to tvrdá fakta, znalosti, rozbory a především hledání. Budeme zkoušet, testovat, ladit, mýlit se a učit se z omylů. Zaručené univerzální pravdy neexistují. Nechtějte po mě zázraky. Pokud nemáte tržně atraktivní produkt, moje služby vás nespasí. Úspěch na Internetu je dřina, krev, pot a slzy. Ale čím větší výzva, tím větší je vítězství. To je důvod, proč ho miluju. Jestli chcete, ukážu vám sílu online marketingu. :)