Vybrané výsledky

Z nuly na 38 000 objednávek

Obchodu Šetřílek jsem pomohl zvýšit počet zákazníků. Přebíral jsem klienta téměř před krachem. Zvýšil jsem důvěryhodnost webu. Zákazník vyrostl z nuly na 38 000 objednávek. Nyní je druhým největším prodejcem náplní do tiskáren.

Z jedné do 24 vesnic

Poskytovali Internetu Připojen.cz jsem vymyslel´ název, strategii a odlišnost od konkurence. Také díky naší strategii se rozšířil z jedné vesnice do 24 vesnic. O mnoho let později dostal provozovatel neodolatelnou nabídku. O firmu projevila zájem dosud největší konkurence.

Přes 420 zákazníků

Můj online marketing přinesl Adamovi Wojnarovi 97% obsazenost pronajímaných pokojů. Celkově získal 420 zákazníků. Začínal s dvěma pronajatými domy, které postupně rozšířil. Za úspěch lze také považovat i fakt, že o služby projevovaly zájem ve větší míře ženy. Mimo jiné i kvůli vysoké důvěryhodnosti, kterou se mi podařilo pro klienta vytvořit.

Proč se mnou spolupracovat

Žiju tím

Udělal jsem už stovky auditů použitelnosti (UX). Mám za sebou posuzování stránek s milionovou návštěvností. Pomáhám tím lidem, aby se jim stránky lépe používaly.

Testuju

Neustále své hypotézy ověřuji v praxi. Díky tomu získávám zpětnou vazbu, co funguje a může se vyzkoušet třeba u vás.

Ověřuju

Pokud zavedete mnou doporučované změny, ocením vaší zpětnou vazbu. Chci vědět, zda-li audit použitelnosti měl konkrétní přínosy pro vaše podnikání.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků.

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Radim mi pomohl tam, kde jsem tápala. Naučil mě prodávat sebe a tím i svou službu. Díky tomu se mé jméno stalo značkou."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner